HaberlerSamsun haberSamsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Huzur ve güvenin koruyucusu'

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Huzur ve güvenin koruyucusu'

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Tok: 'Huzur ve güvenin koruyucusu'

Samsun Haber: İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Türk Polis Teşkilatı'nın 172'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tok mesajında, Türk Polis Teşkilatının, ülkedeki, huzur, güven ve istikrar ortamının korunmasındaki en büyük güvence olduğunu kaydetti

Samsun Haber: Türk Polis 172'inci kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Günü'nü kutlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz görevini fedakarca yapmaktadır. Toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanan Türk Polisi, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir" dedi.

HER TÜRLÜ  ÖVGÜYE LAYIK

Son yıllarda terörle mücadelede polisin ortaya koyduğu üstün gayret ve performansın takdire şayan olduğunu kaydeden Başkan Tok, "Ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşın can ve mal güvenliğini korumayı, devlet bütünlüğünü hedef alan tehditlere karşı mücadeleyi vazife edinmiş olan Türk Polis Teşkilatımızın 172. kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Haftasını kutluyorum. Bu vesileyle; aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize sağlık ve sıhhat, görevi başında olan polislerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum" diye konuştu.