HaberlerSamsun haberKavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: 'Geleceğimiz değişecek'

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: 'Geleceğimiz değişecek'

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu: 'Geleceğimiz değişecek'

Referandum çalışmalarna devam eden Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 'Ülkemiz daha çağdaş, daha yaşanabilir hayat seviyesi ve gelir seviyesi daha yüksek hale gelecek' dedi

Samsun Haber: Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu. Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikaları ziyaret eden Sarıcaoğlu,16 Nisan’da yapılacak halk oylaması öncesi vatandaşlardan evet oyu kullanmalarını istedi.

GELİR SEVİYESİ ARTACAK

Yeni hükümet sistemi ile Türkiye'nin ve milletin geleceğinin değişeceğini belirten Sarıcaoğlu, "16 Nisan bir siyasi parti seçimi değil bir karar oylamasıdır. Ülkemiz daha çağdaş, daha yaşanabilir hayat seviyesi ve gelir seviyesi daha yüksek hale gelecek" dedi.
Kavak'ta fabrikalar çoğaldığını ve istihdamın arttığını ifade eden Sarıcaoğlu, ilçenin 2018'de doğal gaza kavuşacağını, 2 bin kişilik cezaevinin yapılacağını kaydetti.

KARARLAR DAHA  HIZLI ALINACAK

Vatandaşlardan evet oyu isteyen Sarıcaoğlu, "Çift başlı yönetimden tek başlı yönetime geçilecek. Kararlar, daha hızlı alınacak ve uygulamaya konulacak. Kavaklılar olarak ilçemize daha fazla yatırım hizmetleri alabilmemiz Türkiye'mizin ve milletimizin bekası ve geleceği için yeni anayasa ve cumhurbaşkanlığı halk oylamasında hedefe ulaşabilmek için 'evet' dememiz gerekir" diye konuştu.
Sarıcaoğlu'nun ziyaretlerine Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İçli eşlik etti.