HaberlerSamsun haberSamsun Haber: TÜGVA Samsun evet turunda

Samsun Haber: TÜGVA Samsun evet turunda

Samsun Haber: TÜGVA Samsun evet turunda

Samsun Haber: TÜGVA Samsun İl Temsilciliği; 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde referandum için evet çalışması gerçekleştirdi

Samsun Haber: 16 Nisan’da gerçekleşecek yeni anayasa değişikliğini içeren referanduma az bir zaman kala, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilciliği ‘Gelecek İçin Evet’ çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ilçelerde broşür dağıttı, anonslarla yeni anayasaya neden ‘evet’ denilmesi gerektiği anlatıldı. Vatandaşlarla sohbet edip, kıraathane, işyerlerine uğrayan TÜGVA üyeleri, sokak sokak gezdi.

İNANCIMIZ TAM

Türkiye Gençlik Vakfı olarak, yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmiyle iyilik odaklı işler yapan, deneyimlerini paylaşan ve yaşatan bir vakıfçılık anlayışına sahip olunduğunu belirten Durmuşoğlu, “TÜGVA olarak, bu aksak sistem yerine, halkın ve özellikle gençlerin özne olduğu hem seçtiği hem seçildiği hem de yargılayabildiği bir cumhurbaşkanlığı sistemine geçmek istiyoruz. Bu geçiş sürecinde aktif rol oynayarak, bölgemiz, ülkemiz ve nesillerimizin geleceğine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Vakfımız, il genelinde referandum çalışmalarını sürdürüyor. 'Evet’in hepimize güzellikler getireceğine, ülkemizin her alanda büyümesine vesile olacağına inancımız tam” dedi.