HaberlerVezirköprülüler Sabah Namazında Buluştu

Vezirköprülüler Sabah Namazında Buluştu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 'Her Pazar Sabah Namazında Buluşalım' projesi kapsamında Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, İlçe Müftüsü Mehmet Öztürk, imamlar, Vezirköprülü vatandaşlar ilçedeki Orman Ürünleri Sanayi (ORÜS) Camii'nde sabah namazında buluştular.

Vezirköprülüler Sabah Namazında Buluştu

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 'Sabah Namazında Buluşalım' etkinliği kapsamında Vezirköprülüler sabah namazında bir araya geldi. Camiye toplanan cemaate namazdan önce Kur'an okundu.

Kılınan sabah namazının ardından sohbet yapıldı. Cami çıkışı cemaate hayırseverler tarafından süt ve simit ikram edildi. Etkinliğin her pazar farklı bir camide devam edeceği, etkinliğin amacının birlik ve beraberlik içerisinde cemaatin kaynaşması, manevi bir atmosferin oluşturulması hoş bir sohbetin yanı sıra gençlerimizin sabah namazına teşvik edilmesi olduğu belirtildi.

Etkinlik sonunda toplu dua yapıldı. Vezirköprülü vatandaşlar ilçedeki yönetici, idareci, imamları ve tüm Vezirköprülüleri bir araya getiren etkinliğin birlik beraberliği pekiştirdiğini, insanlar arasındaki bağı güçlendirdiğini ifade ederek, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ettiler.SIRADAKİ HABER