HaberlerSamsunspor: Araboğlu, 'Ayıp değilmi?'

Samsunspor: Araboğlu, 'Ayıp değilmi?'

Samsunspor: Araboğlu, 'Ayıp değilmi?'

Samsunspor: Samsunspor Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, yerel bir gazetenin internet sitesinde çıkan habere tepki gösterdi. Araboğlu, 'Osman hocayı gönderip Hüseyin Kalpar'ı getirmek istiyormuşuz böyle birşey söz konusu bile değil. Başarılı bir hocayı neden gönderelim. Ortalığı karıştırmak isteyen bazı zihniyetler var. Tek kelime ile Ayıp'dedi

SAMSUNSPOR

NE GEREK VAR?

Samsunspor Kulübü Başkan Yardımcısı Rüştü Araboğlu, yerel bir gazetenin internet sitesinde çıkan habere tepki gösterdi. Ortalığı karıştırmak isteyen bir takım zihniyetlerin olduğunu belirten Araboğlu, "Bir internet sitesinde yer alan habere göre biz yönetim olarak Osman hocayı gönderip Hüseyin Kalpar'ı takımın başına getirmek istiyormuşuz! Böyle bişey söz konusu değil. Bu takım 17. sıradan 12. sıraya kadar Osman hocayla geldi. Başarılı bir hocayı durup dururken neden göndermek isteyelim"dedi.

TAKIMA ZARAR VERİYOR

Araboğlu ayrıca, "Böyle asılsız haberler takıma zarar verir, kavgaya gürültüye sokar. Ayıptır ne gerek var şimdi böyle yaparak kafalarda soru işaretleri bırakmaya. Osman hocanın gönderilme iddiası kime ait? Bu bilgiyi kimden nasıl öğrenildi. Neden biz şimdi böylesine bir haber yüzünden hocamıza açıklama yapmak zorunda kalalım. Buna ihtiyacımız mı var bizim. Bırakın benim yöneticiliğimi bir kenaraya Samsunspor taraftarı olarak söylüyorum bu tür haberler takıma zarar verir.

Salim YILDIZ SIRADAKİ HABER