HaberlerTokat haberBaşkan Uçar, güven tazeledi

Başkan Uçar, güven tazeledi - Tokat haber

Reşadiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığı seçimlerinde tek liste aday olan başkan Uğur Uçar, güven tazeledi.

Başkan Uçar, güven tazeledi

Reşadiye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası genel kurul seçimlerinde mevcut başkan Uğur Uçar tek liste olarak girdiği seçimde yeniden başkan oldu. Reşadiye BİST Fen Lisesi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen genel kurul seçimlerinde divan başkanlığını Tokat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Bekçi yaptı. Delegelerin oy kullanma işlemlerinin ardından sandıklar açılarak sayıma geçildi. Seçim sonucu başkan Uçar 149 oy aldı.
1994 yılının son aylarında çalışmaya başladığını belirten Başkan Uçar, önce genel sekreter sonrada oda başkanlığı yaptığını söyledi. Uçar, 'Allah hepinizden razı olsun. Bizlerde sizin bu güveninize layık olmak için var gücümüzle çalıştık çabaladık. Odalar, üyelerinin her türlü hizmetinde onların hak ve hukuklarını koruyan kuruluşlardır. Hakkınıza zarar gelmemesi için çalıştık. İnandığımız yolda sizlere hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz.' diye konuştu.

Başkan Uçar, güven tazelediSIRADAKİ HABER