HaberlerNesrin Cavadzade haberNesrin Cavadzade'nin sevenleri sokaklara döküldü

Nesrin Cavadzade'nin sevenleri sokaklara döküldü - Nesrin Cavadzade haber

Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren bir isim. Ancak Nesrin Cavadzade şu an hayranlarıyla isminden söz ettiriyor. Neden mi? Çünkü; Nesrin'in hayranları oyuncunun fotoğraflarını, İstanbul, Ankara ve İzmir'de duvarlara ve elektrik direklerine yapıştırıyor.

Nesrin Cavadzade'nin sevenleri sokaklara döküldü

Oyuncu Nesrin Cavadzade’nin hayranları, sokağa döküldü. Nesrin Cavadzade'nin hayranları, oyuncunun fotoğraflarını, İstanbul, Ankara ve İzmir’de duvarlara ve elektrik direklerine yapıştırıyor.

Cadde'nin haberine göre, sevgilerini bu şekilde dile getiren Nesrinciyiz Fan Grubu’nun, “Sadece kalbimizde değilsin. Her yerde sen varsın” diyerek bu hareketi başlattığı öğrenildi. İspanya’da çekimi devam eden ‘Desentierro’ filmi için  Valencia’ya giden Nesrin Cavadzade, fanlarının yaptığı bu jestin kendisini duygulandırdığını söyledi.


'ÖNCE ANKARA'DA BAŞLADI ŞİMDİ DE İSTANBUL VE İZMİR'E YAYILDI'


Oyuncu, “İlk önce Ankara’yla başladı. Gözyaşlarımı tutamadım. Daha sonra İstanbul ve İzmir’e yayıldı. Sevenlerimin böyle bir şey yapması beni çok mutlu etti. Aramızda çok güzel bir bağ var” dedi.

Nesrin Cavadzade daha önce 'Tatmin edilmesi zor bir insanım' sözleriyle gündeme gelmişti.

 

 

KAYNAK:POSTASIRADAKİ HABER