HaberlerTermespor haberTermespor'da şok istifa

Termespor'da şok istifa - Termespor haber

Termespor Kulübü Başkanı Hüseyin Kambur sosyal medyadan yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Kambur'un, 'Yola çıktıklarımı, yolda bulduklarımla değişmem' cümlesi akıllarda çeşitli soru işaretleri bıraktı.

Termespor'da şok istifa

MERAK KONUSU OLDU

Samsun Süper Amatör Ligde yer alan Termespor'da büyük bir şok yaşandı. Ligde son haftalarda aldığı galibiyetler ile üst sıralarda kendine yer bulan Sarı-Siyahlı ekipte Başkan Hüseyin Kambur görevinden istifa ettiğini açıkladı. Yıllardır Termespor'un başında bulunan ve BALda Samsun'u temsil etme başarısı gösteren Kambur'un görevini neden bıraktığı! sorusu ise merak konusu oldu. Sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada Başkan Kambur çarpıcı açıklamalarda bulunarak akıllarda soru işaretleri bıraktı.

TERME İÇİN YAPTIM

Kambur, "Yola çıktıklarımı yolda bulduklarımla değişmeyeceğimden başkanlık görevinden istifa ediyorum. Bu zamana kadar Termespor'a destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Çocukluk arkadaşım Şenol Kul'a 4 yıldır Termespor'a verdiği maddi manevi desteklerinden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Kimleri üzüp kırdıysam Termespor'un menfaati için yaptım. Herkesten özür dilerim"dedi. Yaşanan istifanın ardından Kambur'u yakınları ve yönetim kurulu üyeleri kararından vazgeçirmek için uğraş verdiği de öğrenildi.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER