HaberlerSakarya haberBüyükşehir Basket Spor Kulübü Başkanı Altuğ: 'Çok değerli bir galibiyet aldık'

Büyükşehir Basket Spor Kulübü Başkanı Altuğ: 'Çok değerli bir galibiyet aldık' - Sakarya haber

Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Başkanı Akgün Altuğ, Pınar Karşıyaka karşısında alınan 90-78'lik galibiyetin ardından değerlendirmelerde bulundu.

Büyükşehir Basket Spor Kulübü Başkanı Altuğ: 'Çok değerli bir galibiyet aldık'

Ülke basketbolunun önemli camialarından Pınar Karşıyaka'ya karşı net bir galibiyet aldıklarını ifade eden Sakarya Büyükşehir Basketbol Spor Kulübü Başkanı Akgün Altuğ, ligde 8 galibiyete yükselerek Türkiye Kupası hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını dile getirdi. Altuğ, maç boyunca destekleriyle takıma güç katan taraftarlara teşekkür etti.
Pınar Karşıyaka karşısında alınan 90-78'lik galibiyetin ardından değerlendirmelerde bulunan Akgün Akgün Altuğ, 'Gaziantep Basketbol, Galatasaray Odeabank ve Pınar Karşıyaka karşısında aldığımız galibiyetler hem Türkiye Kupası'na katılmak hem de playoff iddiamızı sürdürmek için çok değerliydi. Karşıyaka'da bu ligin tecrübeli ve köklü ekiplerinden. Bizim içim çok güzel bir galibiyet oldu. Üst sıralara yükselişimizi sürdürdük. Şimdi iki zorlu mücadeleyle ligin ilk yarısını noktalayacağız. Fenerbahçe Doğuş ve Eskişehir Basket karşısında en iyi oyunumuzu ortaya koyacağız' dedi.

Büyükşehir Basket Spor Kulübü Başkanı Altuğ: "Çok değerli bir galibiyet aldık"SIRADAKİ HABER