HaberlerZonguldak haberÇalışan Gazeteciler Günü Esas 67 Burda' da kutlandı

Çalışan Gazeteciler Günü Esas 67 Burda' da kutlandı - Zonguldak haber

Zonguldak'ın eğlence, yaşam ve buluşma merkezi olan Esas 67 Burda AVM, basın dünyasının en özel günü olan 'Çalışan Gazeteciler Günü' nde Zonguldak basın mensuplarını yalnız bırakmadı.

Çalışan Gazeteciler Günü Esas 67 Burda' da kutlandı

Ocak ayı itibari ile yeni görevine başlayan Esas 67 Burda AVM Müdürü Kemal İbiş ve Pazarlama Yöneticisi Pelin Kılıçarslan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için Zonguldak ilinde faaliyet gösteren basın mensupları ile bir araya geldiler. Kemal İbiş yaptığı konuşmasında; Esas 67 Burda AVM adına, etik ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla bu zor mesleği sürdüren tüm gazetecilerimizin kamuoyunun da hızlı, ve doğru haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolünün çok büyük olduğu '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar tüm gazetecilere görevlerinde başarılar dilerim' dedi.
Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek, Zonguldak halkı için alışverişin yanı sıra yeme-içme, kültür-sanat ve eğlencede de buluşma noktası olan Esas 67 Burda AVM, Zonguldak ilinde görev yapan basın mensuplarını bir kahvaltıda buluşturdu. Esas 67 Burda AVM nin ev sahipliğinde bir araya gelen basın mensupları 'Çalışan Gazeteciler Günü' nde keyifli bir gün geçirdiler. 27 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında Maşa ile Koca Ayı etkinliği'nde sahne gösterilerinden eğlenceli dans ve şarkılarla minik ziyaretçilere keyifli zaman geçirileceği bilgisi verildi. Ayrıca Esas 67 Burda AVM' nin önümüzdeki dönem kampanyaları ve etkinlikleri hakkında da bilgi aldılar.SIRADAKİ HABER