HaberlerBilecik haberAK Parti Osmaneli Kadın Kolları Gazeteciler Gününü kutladı

AK Parti Osmaneli Kadın Kolları Gazeteciler Gününü kutladı - Bilecik haber

AK Parti Osmaneli Kadın Kolları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile İlçede görev yapan gazetecileri çalışma ofislerinde ziyaret ederek günlerini kutladı.

AK Parti Osmaneli Kadın Kolları Gazeteciler Gününü kutladı

Osmaneli İhlas Haber İlçe Temsilcisi Zuhal Zengini ofisinde ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla yaptığı konuşmada; Basının, halkın bilgilenme hakkını kullanabilmesinin olmazsa olmazlarından biri olduğuna dikkat çekti. Kaya, konuşmasının devamında şunları dile getirdi: 'Gazetecilerin farklı görüş ve düşünceleri rahatlıkla dile getirmesi, olayların tarafsız olarak sunulması ve kamuoyunun bilgilendirilmesinde gazetecilerin önemli sorumlulukları var. Bu zor ama bir o kadar da güzel meslekte emek vererek vatandaşla aramızda köprü vazifesi görmekte. Gazeteciler kentimizde olan gelişmeler konusunda halkımızı bilgilendirmekte, ilçemizin kültürel ve sosyal gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Üstlendikleri önemli görevi yerine getirirken zor şartlara katlanmak durumunda kalan gazetecilerimizin her zaman yanında ve destekçisiyiz. Bu duygu ve düşünceler ile basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.'
Kadın Kolları üyeleri ziyaret sonunda ise, İhlas Haber Ajans temsilcisi Zuhal Zengin'i çalışmalarından dolayı tebrik etti. İlçedeki gazeteciler için düzenlenen ziyaret programına AK Parti Osmaneli Kadın Kolları Başkanı Fatma Kaya, Başkan Yardımcısı Özlem Arı Kıral ve kadın kolları üyeleri katıldı.

AK Parti Osmaneli Kadın Kolları Gazeteciler Gününü kutladıSIRADAKİ HABER