HaberlerSamsun haberBafra'da yol atağı

Bafra'da yol atağı - Samsun haber

Bafra Belediyesi tarafından yürütülen baskı beton yol ve kaldırım çalışmaları, Tekel Caddesi'nde devam ediyor.

Bafra'da yol atağı

Bafra Belediyesi ekipleri, Belediye Caddesi-Kadı Çeşmesi bağlantı kısmının devamında etap etap sürecek olan Tekel Caddesi çalışmalarına hızla devam ediyor.

YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Zihni Şahin, görevlilerden bilgi aldı. Vatandaşlar ve bölge esnafı, incelemeler sırasında Başkan Şahin’e teşekkür etti. Şahin, Tekel Caddesi’nin ardından, Alaçam ve Yaşar Doğu caddelerinde çalışmaların süreceğini dile getirdi.

BEKLEDİĞİMİZE DEĞECEK

İlçe genelinde yol çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirten Başkan Şahin, "Tekel Caddesi’nde öncelikli olarak altyapı işleri tamamlandı. Bu nedenle çalışmalar beklenenden biraz uzun sürdü. Vatandaşlarımızın anlayışına sığınarak yaptığımız bu çalışmalar tamamlandığında, beklediğimize değdini hep beraber göreceğiz. Şu an bile çalışmaların bittiği kısımlarda esnaflarımız ve vatandaşlarımız memnuniyetlerini dile getiriyor. Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor" dedi.SIRADAKİ HABER