HaberlerŞanlıurfa haberBelediye Başkanı Menderes Atilla'dan teröre karşı birliktelik çağrısı

Belediye Başkanı Menderes Atilla'dan teröre karşı birliktelik çağrısı - Şanlıurfa haber

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, teröre karşı birlik çağrısına bulunarak, 'Terörün kökünü kazıyıncaya kadar kenetlenmeye devam edeceğiz' dedi.

Belediye Başkanı Menderes Atilla'dan teröre karşı birliktelik çağrısı

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ağrı'da şehit düşen Piyade Onbaşı Ali Aydar'ın baba ocağı Harran ilçesine bağlı Demirli Köyüne geçti. Atilla, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde terörle mücadele kapsamında yürütülen operasyon esnasında çıkan çatışma sonucunda şehit düşen Harran'lı Piyade Onbaşı Ali Aydar'ın ailesi ile kucaklaşarak ailenin acısını paylaştı. Cenaze töreni sonrası gazetecilere kısa bir açıklama yapan Menderes Atilla, birliktelik çağrısı yaparak, 'Türkiye'de günün birlik günüdür. Millet olarak terörün kökü kazınıncaya kadar kenetlenmeye devam edeceğiz. Bir taraftan sınırlarımızın terör unsurlarından temizlenmesine yönelik günlerdir sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı diğer taraftan aralıksız ve azimle sürdürülen terörle mücadelemiz var' diye konuştu.
Atilla, millet olarak bütün bu terör unsurlarının temizlenmesi esnasında birlik beraberlik şiarı içerisinde hareket edilmesi gerektiğine de vurgu yaptı.SIRADAKİ HABER