HaberlerYeni başkan Duran

Yeni başkan Duran

Termespor'da yapılan kongre sonucunda Oğuzhan Duran başkanlığa seçildi. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, artık kulübün kurumsallaşma zamanı geldiğine vurgu yaptı.

Yeni başkan Duran

Termespor Olağanüstü Genel Kurulu, Terme Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. Kongrede Terme Belediye Başkanı Şenol Kul da yerini aldı. Seçime tek liste ile giren Oğuzhan Duran, Sarı- Siyahlıların yeni başkanı oldu. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, yeni yönetime başarı dilerken, "Tek adaylı bir seçim olmasına rağmen bu kadar kalabalık bir katılım olması beni son derece memnun etmiştir. Bu durum Termemizin takımımıza ve spora verdiği önemin bir göstergesidir. Artık Termesporumuzun kurumsallaşma zamanı gelmiştir. Kulübümüze bir tesisi ivedilikle kazandırmalıyız. Burada biz Terme Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getireceğiz. Ancak bu tesisin yapımında sadece belediye ve yönetimden bir şeyler beklemek haksızlık olur. Terme aşığı ve Termespor sevdalısı herkes bu süreçte üzerine düşen görevi yapmalıdır" dedi.  

İŞTE YÖNETİM...

Oğuzhan Duran başkanlığındaki Termespor yönetiminde Mustafa Alemdar, Turhan Kul, Kemal Kahveci, Ömer Zorlu, Sabri Alemdar, Müslüm Çamuroğlu, Ayhan Yetim, Mahmut Çelebçi, Merih Kargı, Halil Karaçuha, Ali Kolcu, Bahattin Karakaş, Oktay Altun, Kadir Arslan, Ercan Kaya, Samet Ayan ve Yusuf Ethem Ocak yer aldı.SIRADAKİ HABER