HaberlerEskişehir haberEskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneğinden Kazım Kurt'a ziyar

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneğinden Kazım Kurt'a ziyar - Eskişehir haber

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği'nin yeni yönetimiyle bir araya geldi.

Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneğinden Kazım Kurt'a ziyar

Başkan Kurt'un makamında gerçekleştirilen ziyarete Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Prof. Dr. Fethi Heper ve yeni yönetim kurulu üyeleri katıldı. Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği Başkanı Fethi Heper ziyarette yaptığı konuşmasında Başkan Kurt'a Eskişehirspor'a verdiği desteklerden dolayı ve kentte sporu teşvik edecek çalışmalar gerçekleştirdiği için teşekkür etti.
Başkan Kurt da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Eskişehirspor'un efsane futbolcularının bir arada olması bizleri çok mutlu ediyor. Yeni nesil futbolculara sizlerin dostluğunuzu, profesyonelliğinizi ve kişiliğinizi örnek almalarını tavsiye ederim. Odunpazarı Belediyesi olarak spora oldukça fazla önem veriyoruz. Spora ve sporcuya desteğimiz her daim devam edecek' dedi.
Ayrıca Eskişehirsporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği ziyaretin ardından, Başkan Kurt'a üzerinde Kazım Kurt yazılı 26 numaralı Eskişehirspor forması hediye etti.SIRADAKİ HABER