HaberlerBartın haberBartın Üniversitesi PTT ile protokol imzaladı

Bartın Üniversitesi PTT ile protokol imzaladı - Bartın haber

Bartın Üniversitesi ile PTT arasında imzalanan sözleşmeyle üniversite personeli ve öğrenciler kargo hizmetinden indirimli olarak yararlanabilecek.

Bartın Üniversitesi PTT ile protokol imzaladı

Bartın Üniversitesi ile PTT arasında üniversite personeli ve öğrencilerin kargo gönderilerinin taşıma ve tesliminde indirim sunan bir sözleşme imzaladı. Üniversitemiz Senato Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Ağdacı Kampüsündeki PTT şubesinin haftanın beş günü açık kalması ve Kutlubey Kampüsü içerisine bir şube açılması konuşuldu. Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun yapılan ikili anlaşmanın üniversite personeli ve öğrencilerin hayatını kolaylaştırmaya yönelik bir adım olduğunu belirterek, sözleşmenin hayata geçirilmesinde başta PTT Başmüdürü Halit Taşpınar olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.
Rektör Uzun, 'Bartın Üniversitesinin her yıl artan öğrenci sayısı ve fiziki gelişimine bağlı olarak hizmet ihtiyacı da artmaktadır. Bu doğrultuda öğrenci ve personelimizi kaliteli ve hızlı hizmetle en ucuz şekilde buluşturmak bizler için çok önemlidir. PTT ile yapılan bu protokol kapsamında verilen hizmetlerin sadece Ağdacı Kampüsüyle sınırlı kalmayacağına olan inancım tamdır. Gerekli düzenlemelerin yapılarak, Kutlubey Kampüsü içerisinde hafta içi her günü kapsayan kargo ve posta hizmetlerinin verilmeye başlanması oldukça önemlidir. 24 saati yaşayan bir yaşam alanı olarak tasarlanan Kutlubey Kampüsü içerisinde her hizmeti barındırmalıdır. PTT Baş müdürümüzün konuya olan ilgisi neticesinde yakın bir zamanda gerekli hizmetlerin Kutlubey Kampüsü içinde de verileceğine inanıyorum' dedi.
Bartın PTT Başmüdürü Halit Taşpınar ise Bartın Üniversitesinin hızlı gelişimiyle birlikte PTT'nin de hızlı ve kaliteli hizmet verme kabiliyetinin de artırıldığını kaydederek, 'Bartın Üniversitesi personeli ve öğrencilerine Ağdacı Kampüsünde açtığımız şubede önemli derecede indirimden yararlandırıyoruz. Hizmet kalitemiz günden güne artmaya devam edecektir. Kutlubey Kampüsünde en yakın zamanda hizmete başlayacağız. İmzaladığımız bu protokolle indirimlerin ve hizmetlerin devamını sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Orhan Uzun'a teşekkürlerimizi sunuyoruz' diye konuştu.SIRADAKİ HABER