HaberlerSamsun haberSamsun'da iki kişi ölü bulundu!

Samsun'da iki kişi ölü bulundu! - Samsun haber

Samsun'da çatısını aktarmak için gece evine gitmeyen ve ailesinin polise kayıp ihbarında bulunduğu su tesisatçısı ile birlikte çalıştıkları boyacı, asansörün düşmesi sonucu hayatını kaybetti

Samsun'da iki kişi ölü bulundu!

 

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde bir binanın çatısını aktarmak için gece eve gitmeyen ve ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu su tesisatçısı ile birlikte çalıştığı boyacı, içinde bulundukları yük asansörünün halatının kopması sonucu düşerek hayatını kaybetti.

Hançerli Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir binanın çatısında tadilat yapan 63 yaşındaki su tesisatçısı Reşat Özdemir'in ailesi, Özdemir'in gece eve gitmemesi sonucu polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekiplerince aranan Özdemir ile birlikte çalışan ve boyacılık yaptığı öğrenilen 66 yaşındaki Nurettin Oruç, içinde bulundukları yük asansörünün halatının kopması sonucu yere çakıldı. Olay yerinde hayatını kaybeden işçiler, mahalle esnafının asansörü kullanmak için binaya girmesi sonucu farkedilerek 112 Acil Servis ekiplerine haber verildi. Yapılan inceleme sonucu hayatını kaybettikleri belirlenen işçiler cenaze aracı ile Eğitim Araştırma Hastanesi'nin morguna götürüldü. Hakkında kayıp ihbarında bulunulan Özdemir'in yakınları olay yerinde sinir krizi geçirirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tayfur KARASIRADAKİ HABER