HaberlerSamsun haberBaşkan Tok'un mutlu günü

Başkan Tok'un mutlu günü - Samsun haber

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un kızı Büşra Tok, iş adamı Muhammet Kaya ile evliliğe ilk adımı attı.

Başkan Tok'un mutlu günü

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve ailesi nişan heyecanı yaşadı. Başkan Tok'un okul öncesi öğretmeni kızı Büşra Tok, iş adamı Muhammet Kaya ile Şehit Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlenen nişan töreniyle evliliğe ilk adımı attı. Protokolün yoğun katılım gösterdiği törende genç çiftin yüzüklerini Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Yeşilyurt Demir Çelik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt takarken, kurdele de Ordu Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş öncülüğündeki protokol tarafından kesildi. Yüzüklerin takılmasının ardından genç çiftin mutluluklarının daim olması için dua edildi ve çift tebrikleri kabul etti.
Misafirlerle tek tek ilgilenerek sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Her anne babanın olduğu gibi bizler de evlatlarımızın yuva kurmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kutsal mutluluğu davetimize icabet ederek bizlerle paylaşan tüm sevenlerime canı gönülden teşekkür ederim. Rabbim hem bizim evlatlarımıza hem de bu güzel yola çıkan tüm gençlerimize iki cihan saadeti versin' dedi.
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Yeşilyurt Demir Çelik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Yeşilyurt, çifte mutluluklar diledi. Törene ayrıca AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ahmet Diril, medya ve iş dünyasının sevilen isimleri ile çiftin aileleri, sevenleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Tok’un mutlu günüSIRADAKİ HABER