HaberlerBayburt haberVali Pehlivan, kamu kurumlarını denetledi

Vali Pehlivan, kamu kurumlarını denetledi - Bayburt haber

Vali Ali Hamza Pehlivan, Çevre ve Şehircilik, Tapu, Kadastro ve Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Pehlivan, kamu kurumlarını denetledi

Ziyaret ve incelemelerine Bayburt Tapu İl Müdürlüğü'nden başlayan Vali Pehlivan, Tapu İl Müdür Vekili Muhammet Meral'dan bilgiler alarak birimleri gezdi. Vali Pehlivan tespit ve değerlendirmelerde bulunup vatandaş odaklı hizmet anlayışına yönelik beklentilerini dile getirdi.
İncelemelerini Kadastro ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri ziyaretiyle sürdüren Vali Pehlivan Kadastro İl Müdür Vekili Zafer Sargut ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Müdürü Hasan Saka'dan çalışmaları hakkında brifing aldı.
Vali Pehlivan ziyaretleri kapsamında son olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne geçti. Kurum yerleşkesine gelişinde kendisini karşılayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Haluk Akkoyunlu ile birimleri dolaşan Vali Pehlivan kurum personelinden çalışmaları hakkında bilgiler alıp tavsiyelerde bulundu. İncelemeleri sırasında tespit ettiği muhtelif eksikliklerin giderilmesi için ilgililere talimat veren Vali Pehlivan, hizmetlerin sunumunda azami hassasiyet gösterilmesini, mevzuat hükümleri çerçevesinde işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde yerine getirilmesini, vatandaşların kurumlardan memnun şekilde ayrılmasının sağlanmasını, birimlerde tertip, düzen ve temizlik konularına özen gösterilmesini istedi.
Vali Ali Hamza Pehlivan'a ziyaret ve incelemeleri sırasında Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Saka, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Haluk Akkoyunlu, Tapu İl Müdür Vekili Muhammet Meral, Kadastro İl Müdür Vekili Zafer Sargut ve ilgili kurum yöneticileri eşlik etti.

Vali Pehlivan, kamu kurumlarını denetlediSIRADAKİ HABER