HaberlerManisa haberAK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı belli oldu

AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı belli oldu - Manisa haber

6 yıldır AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı olarak görev yapan Serpil Özmen'in İlçe Yönetim Kuruluna girmesi nedeniyle boşalan Kadın Kolları Başkanlığı koltuğuna Özlem Onursal atandı.

AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanı belli oldu

AK Parti Genel Merkezine davet edilen 7 aday içerisinden bu göreve seçilen Özlem Onursal, mazbatasını AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez Başkanı Lütfiye Selva Çam'ın elinden aldı.
Önümüzdeki günlerde yapılacak olan kongre sonrası göreve başlayacak olan Özlem Onursal, AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Teşkilat Başkanı olarak görev yapıyordu.
6 yıldır sürdürdüğü görevini Özlem Onursal'a devretmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Serpil Özmen '6 yıllık süreçte girdiğimiz her seçimde partimizi ve bizleri hiçbir zaman mahcup etmeyen Kırkağaçlı hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. AK Parti Kırkağaç Kadın Kolları Başkanımız Özlem Onursal'a ve kuracağı yeni yönetimine başarılar diliyorum' dedi.
Mazbatasını alan ve kongre sonrası görevine başlayacak olan Özlem Onursal ise kendisine güvenenleri mahcup etmeyeceğini söyleyerek, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti.SIRADAKİ HABER