HaberlerAntalya haberUyuşturucu davası için geldiği Antalya'da uyuşturucudan öldü

Uyuşturucu davası için geldiği Antalya'da uyuşturucudan öldü - Antalya haber

Adana'dan uyuşturucu davası için Antalya'ya gelen 34 yaşındaki Niyaz Yetim, duruşma akşamı kaldığı apartta ölü olarak bulundu. Yetim'in aşırı dozda uyuşturucudan öldüğü tespit edildi.

Uyuşturucu davası için geldiği Antalya'da uyuşturucudan öldü

Olay, dün akşam saatlerinde Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Kızıltoprak Mahallesi'nde bulunan bir apartta meydana geldi. Adana'dan bugün görülecek uyuşturucu davası için Antalya'ya geldiği öğrenilen 34 yaşındaki Niyaz Yetim, dün akşam saatlerinde kaldığı apartta hayatını kaybetti. Apart görevlilerinin 34 yaşındaki Niyazi Yetim'in odadan çıkmaması ve haber alamaması üzerine durumu hemen polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri odaya girdikleri zaman Niyaz Yetim'in hayatını kaybettiğini belirledi. Aşırı dozda uyuşturucu kullanımından öldüğü tespit eilen Yetim'in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Antalya Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Bugün yapılan otopsinin ardından 34 yaşındaki Niyaz Yetim'in cenazesi ailesi tarafından defnedilmek üzere Adana'ya götürüldü.
Evli ve 2 çocuk babası olan Niyaz Yetim'in 10 yıl Antalya'da kaldığı öğrenilirken, eşinin 2 yıl önce, kendisinin de geçen yıl Adana'ya döndüğü öğrenildi. Niyaz Yetim'in yakınları, 34 yaşındaki genç adamın Antalya'ya bugün görülecek uyuşturucu davası için geldiğini ifade ettiler.

Uyuşturucu davası için geldiği Antalya’da uyuşturucudan öldüSIRADAKİ HABER