HaberlerBartın haberBartın'ın 2018 yılı altyapı yatırımları ele alındı

Bartın'ın 2018 yılı altyapı yatırımları ele alındı - Bartın haber

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, belediye teknik personeli, doğalgaz, beton parke yol müteahhidi, telefon ve elektrik kurumu temsilcilerinin katılımı ile altyapı koordinasyon toplantısı yaptı.

Bartın'ın 2018 yılı altyapı yatırımları ele alındı

Toplantıya Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin, Telekom İl Müdürü Serkan Kurt, Akmercan Doğalgaz Bölge Sorumlusu Murat Tutal, Enerji-Sa Başkent Dağıtım Operasyon Müdür Ali Fuat Aslan, Enerji-Sa Başkent Yapım Yöneticisi Selahattin Özcan, Başkent Kuzey Yatırım Planlama Takım Yöneticisi Murat Esen ve ilgili daire müdürleri katıldı. Başkan Cemal Akın'ın makam odasında gerçekleşen toplantıda 2018 yılında yapılacak olan altyapı çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.
Toplantının ardından açıklamada bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, '28 Haziran 2012'de başlatılan doğalgaz çalışmaları ile ilimizde ki hava kirliliğini önlerken bir yandan da mahallelerimizin mevcut altyapı ihtiyaçları karşılanıyor. Çalışmaların koordinasyonunu sağlamak için diğer kurumlar ve yüklenici firmalar ile de sık sık bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan çalışmaları değerlendiriyoruz. 2018 yılında da ilimizin birçok noktasında altyapı ile ilgili çalışmalar gerçekleştireceğiz. Şehrimizin gelişip güzelleşmesi için emek veren herkese teşekkür ediyorum' dedi.

Bartın’ın 2018 yılı altyapı yatırımları ele alındıSIRADAKİ HABER