Haberlerİzmir haberFoça Emniyet'i Coşkun'a emanet

Foça Emniyet'i Coşkun'a emanet - İzmir haber

Foça İlçe Emniyet Müdürlüğü görevinden terfi alarak Aliağa İlçe Emniyet Müdürü olan Yasin Uğurtaş, görevini İlçe Emniyet Amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Gülcan Coşkun'a devretti.

Foça Emniyet'i Coşkun'a emanet

Aliağa'ya atanan Emniyet Müdürü Uğurtaş, Coşkun ile Foça'da kurdukları Bisikletli Trafik Timleri ve tamamı kadın polislerden oluşan Asayiş Timleri ile dikkat çekmişti. Halkla kurdukları iyi ilişkiler, asayiş, trafik, kaçak göçmen geçişleri ve özellikle hırsızlık çetelerinin çökertilmesine yönelik yaptıkları çalışmalarla da dikkat çemen Uğurtaş ve Coşkun, artık komşu iki ilçenin emniyet müdürleri olarak göreve devam edecek.
Görevi bugün devreden Foça İlçe Emniyet Müdürü Yasin Uğurtaş, '2.5 yıldır görev yaptığım Foça'dan Aliağa ilçesine atandım. Pazartesi günü itibariyle yeni görev yerimde olacağım. Bu nedenle vedalaşmayı görev gereklerinin izin verdiği ölçüde haftaya yapacağım. Çalışma sürem içinde bana destek veren başta ailem olmak üzere, tüm sıralı amirlerime, ilçe protokolüne, mesai arkadaşlarıma, daire amirlerime, siyasi parti temsilcilerine ve hizmet etmekten gurur duyduğum Foça halkına teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal etmenizi diliyor, ben hakkımı herkese helal ediyorum' dedi.
Foça'nın ilk olarak kadın emniyet müdürü olan Gülcan Coşkun, 5 yıla yakın bir süredir İlçe Emniyet Amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Coşkun yaptığı açıklamada ' Foça'yı yakından tanıyorum Foça'nın mutluluğu ve huzuru için çalışmaya devam edeceğim ' dedi.

Foça Emniyet’i Coşkun’a emanetSIRADAKİ HABER