HaberlerTekirdağ haber2017-2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönemi başladı

2017-2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönemi başladı - Tekirdağ haber

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Namık Kemal Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan 2017-2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönemi açılış konferansına katıldı.

2017-2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönemi başladı

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan'ın öğrencilere ve öğretmenlere başarı dileğinde bulunduğu açılış konuşmasıyla başladı.
Konferansta konuşan Vali Ceylan, '2017-2018 Eğitim Öğretim yılının 2. Döneminin kazasız belasız ve başarılı bir şekilde geçmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum. 1. Dönem ilimizde verimli ve arzu ettiğimiz gibi huzur içinde güvenle tamamlandı. Bu döneminde aynı şekilde geçmesi en büyük arzumuz. Öğrencilerimizden en büyük isteğimiz çok çalışmaları. Çünkü Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hedef gösterdiği muhasır medeniyetler seviyesine ülkemizin ulaşabilmesini sağlayabilmemiz için çok çalışmamız gerekiyor. Öğrenci, öğretmen ve aile bütünleşmesiyle eğitim ve öğretimde istediğimiz seviyeye ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur' dedi.
Vali Ceylan konuşmasının ardından Namık Kemal Lisesinde açılan İl Eğitim Tarihi Müzesine emeği geçen öğretmen ve öğrencilere başarı belgelerini vererek, müzeyi gezdi. Programda Vali Ceylan'a Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt ile İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan da eşlik etti.

2017-2018 eğitim-öğretim yılı 2. dönemi başladıSIRADAKİ HABER