HaberlerOrdu haberOrdu'da eğitim toplantısı

Ordu'da eğitim toplantısı - Ordu haber

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü 1. eğitim-öğretim yılını Ünye'de düzenlenen bir toplantı ile değerlendirdi.

Ordu'da eğitim toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Ünye, Çaybaşı, İkizce ve Akkuş ilçelerinde görev yapan milli eğitim müdürleri ve okul müdürleriyle Ünye'de düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
'Bu toplantı bir bakıma birinci dönemin değerlendirmesi' diyen Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, 'İlk dönemi geride bıraktık ve ikinci dönemde yapılması gerekenleri değerlendireceğimiz toplantı olacaktır' dedi.
Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş ise, 'Sorunları, görüşleri ve değerlendirmeleri yapacağımız bir aile içi toplantımızda hem tanışacağız hem de kaynaşacağız. Yaklaşık bir ay önce Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünde göreve başladım. Geçen süreçte çeşitli ziyaretlerimiz oldu. Bu toplantıda da bir araya gelerek neler yapabileceğimizin altını çizmek için hem sohbet edelim hem de 2017-2018 eğitim öğretim yılını değerlendirelim istedik' diye konuştu.
Müdür Kutlu Tekin Baş'ın bilgilendirme konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti. Yaklaşık 1 saat süren toplantıda öneriler, görüşler ve hedefler ele alındı.

Ordu’da eğitim toplantısıSIRADAKİ HABER