HaberlerErzincan haberİhlas grubu'ndan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'e ziyaret

İhlas grubu'ndan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'e ziyaret - Erzincan haber

Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'i ziyaret etti.

İhlas grubu'ndan Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'e ziyaret

Bayburt Belediyesi Başkanlığı'nda gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş'e, İhlas Medya Grubu Bölge Reklam Müdürü Atıf Yolcu eşlik etti.
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, ziyaretlerinden ötürü İhlas Medya Grubuna teşekkürlerini ileterek, 2017 yılında Bayburt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmaları ve 2018 yılında tamamlanacak ve hayata geçirilecek olan projeleri aktardı.
Başkan Memiş, Bayburt'un şehircilik anlamında yüzünün değişmesini sağladıklarını belirterek, Bayburt Belediyesine Türkiye genelinde ödül kazandıran Güneş Enerjisi Projesi, tamamlanan altyapı-üstyapı çalışmaları, Kaleardı Şehir Parkı Projesi, Saray Bahçesi Projesi, Kapalı Otopark Projeleri, Saklı Cennet, Tarım Yerleşkesi, Aile Yaşam Merkezi, Şehit Osman Şehitlik Projesi, Isıtmalı Dolmuş Durakları ve birçok belediye çalışmasını Bayburt'un modern bir kent olma hüviyetine kavuşması adına gerçekleştirdiklerini kaydetti.
Erzincan Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama Bölge Müdürü Suat Ateş ise İhlas Grubu'nun, yaklaşık yarım asırlık köklü geçmişiyle inşaat ve devremülk işletmeciliğinden medya ve iletişime; üretim, pazarlama ve ticaretten eğitim ve sağlığa kadar uzanan geniş bir faaliyet alanında hizmet vermekte olduğunu belirterek, Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş'e çalışmalarında başarılar diledi.SIRADAKİ HABER