HaberlerSamsun Haber: AK Parti SKM'de coşku

Samsun Haber: AK Parti SKM'de coşku

Samsun Haber: AK Parti SKM'de coşku

Samsun Haber: Seçim sonuçlarını AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi'nde, vatandaşlarla birlikte takip eden AK Parti heyeti, referandumdan çıkan sonucu coşku içinde kutladı

Samsun Haber: İlkadım İlçesi'ndeki AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi’nde (SKM) referandum heyecanı yaşandı. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Hasan Basri Kurt, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve partiler, seçim sonuçlarını SKM’ye kurulan projeksiyondan takip etti.

MEŞALELERLE KUTLAMA YAPILDI

Bir süre partilerle birlikte seçim sonuçlarını takip eden AK Parti heyeti, daha sonra başka bir odada seçim kritiği yaptı. Sandıklar açıldıkça AK Parti’deki heyecan ve coşku da arttı. Türkiye genelinde resmi olmayan sonuçlara göre, yüzde 51.2 ‘evet’, yüzde 48.8 de ‘hayır’ oyu çıkınca, SKM’de bulunan AK Parti heyeti ve partililer, SKM önünde meşale yakarak, davul zurna eşliğinde halay çekti. Bakan Kılıç ve Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bir süre SKM önünde kutlama yapan grup, daha sonra meşaleler ve davul zurnalarla Cumhuriyet Meydanı’na geçti.

Zeynep Irmak ÖCALSIRADAKİ HABER