HaberlerSamsun Haber: MHP sonuçtan memnun

Samsun Haber: MHP sonuçtan memnun

Samsun Haber: MHP sonuçtan memnun

Samsun Haber:Referandum sonucunu değerlendiren MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 'Biz yine hükümetin yanlış uyguladığı politikaları eleştirmeye ve doğrularının yanında olmaya devam edeceğiz' dedi.

Samsun Haber: Anayasa değişikliği eeferandumu atmosferini, teşkilat yöneticileri ile çok sayıda partili MHP Samsun İl Başkanlığı'nda takip etti.

MHP'NİN KATKISI BÜYÜK

Ortaya çıkan sonuçta MHP'nin katkısının büyük olduğunu söyleyen Tekin, "Çok önemli bir referandum sürecinin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Başından beri büyük Türk milletinin vereceği kararı başımızın tacı olarak kabul etmiştik. Bu noktada milletimiz 'evet' kararını verdi ve bu kararın ülkemizin önünü açacağına inanıyorum" dedi.

YİNE ELEŞTİRECEĞİZ

Muhalefet partisi olduklarını ve bu daima devletin yanında olacaklarını belirten Tekin, "Biz yine hükümetin yanlış uyguladığı politikaları eleştirmeye ve doğrularının yanında olmaya devam edeceğiz. Doğru alınan her kararda kayıtsız şartsız yanlarında olacağımızdan hiç şüpheleri olmasın" diye konuştu.

KUTLAMALARA KATILMAYACAĞIZ

Kutlama yapılmasına saygı duyduklarını ifade eden Tekin, "Fakat biz MHP olarak kutlamalara katılmayacağız. Elbette sonuçlar MHP'yi son derece mutlu etmiştir. Fakat bunun çok fazla abartılmaması gerekmektedir. Ülkemizin birlik ve beraberlik ruhunun bozulmaması gerekmektedir" ifadelerini kullandı.

Tayfur KARASIRADAKİ HABER