HaberlerSamsunspor haberYok artık Chibuike

Yok artık Chibuike - Samsunspor haber

Samsunspor'da en büyük hayal kırıklığı olan John Chibuike'nin, performansı ortadayken, alacakları nedeniyle federasyona şikayette bulunması 'pes' dedirtti.

Yok artık Chibuike

SÖZLEŞMEDE PROFESYONEL

Samsunspor'un geçen sezon transferi için büyük çaba sarf ettiği ancak maddi anlaşmazlık nedeniyle kadrosuna katamadığı John Chibuike, sezon başında ise Samsunspor'a gelmişti. Geçmişte Gaziantepspor forması da giyen Nijeryalı oyuncudan taraftarlar büyük katkı beklerken, Chibuike aksine çok kötü bir performans sergiledi. Samsunspor kariyerinde sadece küme düşmüş Gaziantepspor'a 2 gol atan Chibuike, beklentilerin hep uzağında kaldı. Sahada göstermediği profesyonelliği sözleşmesinde gösteren Emmanuel John Chibuike, sezon başında hiçbir oyuncu alacağını sorun etmezken, federasyona şikayette bulunmuştu.

ÖNCEDEN DE AYNISINI YAPTI

Takımdaki birçok oyuncunun sezon başı peşinatlarının durduğu dönemde Chibuike, federasyona gittiği için tüm alacağını tahsil etti. Para almayan oyuncular devre arasında çalışmalarını sürdürürken, Nijeryalı oyuncu tüm bunlara rağmen ülkesinden 1 hafta geç döndü yine de herhangi bir yaptırım uygulanmadı. Chibuike'nin son yaptığı ise bardağı taşırdı. Chibuike bir kez daha alacakları nedeniyle TFF'ya koştu. Geldiği günden bu yana para sıkıntısı yaşamayan, buna rağmen de isteksiz tavırları, antrenmanlarda çalışmaması ve sahadaki kötü görüntüsüyle dikkat çeken Chibuike'nin tüm yaptıkları 'pes' dedirtiyor. Taraftar, oyuncunun cezalandırılmasını istiyor.SIRADAKİ HABER