Haberlerİzmir haberKemalpaşa'da yerel buluşmalar devam ediyor

Kemalpaşa'da yerel buluşmalar devam ediyor - İzmir haber

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 'Yerel Buluşmalar' değerlendirme ve istişare toplantıları kapsamında ilçede bulunan okulların okul aile birliği üyelerini konuk etti.

Kemalpaşa'da yerel buluşmalar devam ediyor

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 15 Temmuz Kültür Sarayı'nda okulların okul aile birliği başkan ve üyeleriyle bir araya geldi. Misafirlerinin talep ve beklentilerini dinleyip tek tek not alan Uğurlu, Kemalpaşa'da yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı. Kemalpaşalılara daha rahat yaşam alanları sunmak için çalıştıklarını kaydeden Uğurlu, Kemalpaşa'mıza marka değeri katan projelerimizin öncüleri olan hanım kardeşlerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Misafirlerimize bugüne kadar yapmış olduğumuz yatırımları anlatıp talep ve beklentilerini dinledik. Düşünceleri ile yatırımlarımıza değer katan hemşehrilerimizi dinlemeye devam edip İzmir'in incisi Kemalpaşa'mızı birlikte yöneteceğiz' diye konuştu.
İlçede birlik ve beraberlik için çalışmaların bir bir hayata geçtiğini kaydeden Uğurlu, 'Kemalpaşa her alanda gelişmeye devam ediyor. Bu gelişimin temelinde ise bu istişareler büyük önem taşıyor. Sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda hizmetlere yön veriliyor. Bugüne kadar Kaymakamlığımız ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile istişarelerde bulunarak okullarımıza ve öğrencilerimize destek olmaya özen gösterdik. Özellikle eskiden belde ve köylerimiz olan yeni mahallelerimizde bulunan okullarımızda tadilat çevre düzenlemesi gibi birçok çalışma yaptık. Hakeza merkezde bulunan okullarımızın da taleplerini bugüne kadar karşılıksız bırakmadık. Eğitime öncelik verdiğimizi belirterek, bundan sonra da okullarımızdan ve sizlerden gelen talepleri karşılıksız bırakmayacağımızı hatırlatmak isterim' dedi.
Başkan Uğurlu, konuşmasının ardından çoğunluğu hanımlardan oluşan misafirlerinin talepleri dinleyip tek tek not aldı. Toplantıya; AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Kırkpınar, Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz ve ve davetliler katıldı.

Kemalpaşa’da yerel buluşmalar devam ediyorSIRADAKİ HABER