HaberlerSamsun haberİYİ Parti, Türkiye'yi kucaklıyor

İYİ Parti, Türkiye'yi kucaklıyor - Samsun haber

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer, 'İYİ Parti milletimizin arzusu üzerine kurulmuş, Türkiye'nin tamamını kucaklayan bir parti. Demokrasi ve hizmet vaadiyle, iyi insanlardan oluşan bir iyilik hareketi' dedi.

İYİ Parti, Türkiye'yi kucaklıyor

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi İbrahim Özyer, Cumhurbaşkanı başvurusu kabul edilenler için seçmenler tarafından ilçe seçim kurullarına teklifte bulunulmasına 4 Mayıs Cuma günü başlandığına dikkat çekip, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener oylama başladığı ilk dakikadan itibaren 4 saat içerisinde 100 bin imza oranını geçmiştir. Fakat bizler daha fazla imza toplayarak gerekirse de 1 milyon imza toplayabileceğimizi bu ülkede ayrımcılık yapanlara göstereceğiz” dedi.

‘ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK’

Milleti hiçbir gücün korkutamayacağını dile getiren Özyer, “Bizleri ne tehdit, ne şantaj korkutabilir. Bizler vatan sevdalılarıyız. Bizler cumhuriyet, demokrasi, bayrak sevdalılarıyız. Korkmuyoruz, yılmıyoruz. Ülkemizin bu çıkmazdan kurtulması için elimizi taşın altına koyduk. Burada sağ yok, sol yok. Burada Kürt, Türk yok. Burada Alevi, Sünni yok. Burada vatan var, bayrak var, Cumhuriyet var. Bu bir cesurlar hareketidir. İnşallah Genel Başkanımız Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağız” diye konuştu

MİLLET BİZİM YANIMIZDA

Samsun halkının da demokrasiye sahip çıktığını belirten İbrahim Özyer, “İYİ Parti milletimizin arzusu üzerine kurulmuş, Türkiye’nin tamamını kucaklayan bir parti. Demokrasi ve hizmet vaadiyle, iyi insanlardan oluşan bir iyilik hareketi. Niyetler iyi olunca milletimiz de bizim yanımızda olduğunu gösterdi. Dediğim gibi 100 bin değil milyonlarca imza ile genel başkanımızı cumhurbaşkanı yapacağız” diye konuştu.

İmza işinin 5 güne sığdırılmasının da yine İYİ Parti’yi engellemek için yapılan bir eylem olduğunu söyleyen Özyer, “Onlar ne yaparsa yapsın İYİ Parti’nin yükselişi engellenemeyecek. Bunlar iktidara yürüyüşümüzün ayak sesleridir” ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER