HaberlerBolu haberKadın dolandırıcılar adliyeye çocuklarıyla sevk edildi

Kadın dolandırıcılar adliyeye çocuklarıyla sevk edildi - Bolu haber

Bolu'da, bir marketten 'para üstü dolandırıcılığı' yaparken suçüstü yakalanan 3 kadın, çocuklarıyla birlikte adliyeye sevk edildi.

Kadın dolandırıcılar adliyeye çocuklarıyla sevk edildi

Edinilen bilgiye göre, Bolu'da geçtiğimiz günlerde Aktaş Mahallesi'nde bir markete çocuklarıyla birlikte girerek süt alan Z.M., D.M. ve E.Z. isimli 3 kadının 'para üstü dolandırıcılığı' yaptığını fark eden kasiyer, durumu polis ekiplerine bildirdi. Marketin kamera kayıtlarını inceleyen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, tespit ettiği 3 kadını yakalamak için çalışma başlattı.

Suçüstü yakalandılar
Bolu'da, yine aynı yöntemle bu kez Sağlık Mahallesi'nde bulunan bir marketten dolandırıcılık yapıldığı ihbarını alan ekipler, olayın gerçekleştiği markete operasyon düzenleyerek 3 kadını yanlarında bulunan çocuklarıyla birlikte gözaltına aldı. Yapılan incelemede suçüstü yakalanan kadınların Z.M., D.M. ve E.Z. olduğu tespit edildi.
Haklarında 10'dan fazla hırsızlık, dolandırıcılık gibi suçlardan kaydı bulunduğu öğrenilen 3 kadın şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Kadın dolandırıcılar adliyeye çocuklarıyla sevk edildiSIRADAKİ HABER