HaberlerKazan haberTataristan Turizm Bakanı İvanov'dan, Erdoğan'a destek

Tataristan Turizm Bakanı İvanov'dan, Erdoğan'a destek - Kazan haber

Türkiye'de 24 Haziran'da yapılacak olan seçimler sadece ülkenin değil dünyanın dikkatlerini Türkiye'ye çekti. Tataristan Turizm Bakanı Sergey İvanov, pek çok alanda iş birliği yaptıkları Türkiye'deki dinamiğin ve hızlı gelişmenin devamı için seçimlerin galibinin Erdoğan olacağına umduklarını söyledi.

Tataristan Turizm Bakanı İvanov'dan, Erdoğan'a destek

Tataristan'ın başkenti Kazan'da devlet yönetiminin önünde İHA'ya açıklamalarda bulunan Turizm Bakanı Sergey İvanov, turizm açısından Türkiye'nin önemli projelerinin olduğunu ve yarından itibaren Dalaman'a direk uçak seferlerinin başlayacağını belirterek, 'Çok güzel bir haber bizim için. Çünkü Türkiye'nin güzel bir şehridir Dalaman. Böyle bir yere uçak seferlerinin başlatılması bizim için çok önemli' dedi.
Bunun yanında ülkedeki pek çok yatırım ve işlerin Türk işadamları tarafından gerçekleştirildiğini de ifade eden Turizm Bakanı İvanov, 'Türkiye dinamik ve aktif gelişen bir ülke. Çok iyi bir lideri var başında. Eminiz ki bu gelişimler başarılı bir şekilde devam edecek' ifadelerini kullandı.SIRADAKİ HABER