HaberlerDuygu dolu veda

Duygu dolu veda

Çarşamba'dan tayini çıkan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal ve jandarma personeli için veda yemeği düzenlendi. Duygu dolu gecede konuşan Binbaşı Ünal, Çarşamba'da hizmet etmekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Duygu dolu veda

Jandarma Genel Komutanlığı’nın 2018 yılı genel atamalarının açıklanmasının ardından Çarşamba’da 16 jandarma personelinin çeşitli il ve ilçelere tayini çıktı. İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ramazan Ünal, 5 yıl görev yaptığı Çarşamba’dan Şırnak Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı'na atandı.

Atanan personel için Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz tarafından Midilli Restoran'da gece düzenlendi. Programa, Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Cumhuriyet Savcısı Halit Çetin, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, Terme Jandarma Komutanı Binbaşı Talip Sevim, Çarşamba Askerlik Şubesi Başkanı Teğmen Hasan Hüseyin Çelik, Çarşamba Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü İlkay Aydın, Çarşamba Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Akman, Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Kazım Yılmaz, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, Çarşamba Belediyesi Meclis Üyeleri, Borsa ve Oda Meclis üyeleri, oda temsilcileri ve davetliler katıldı.

KOMUTANDAN TEŞEKKÜR

Gecede konuşan Jandarma Komutanı Ramazan Ünal, Çarşamba’nın kendisi için farklı bir yere sahip olduğunu ve ilçeyi her zaman iyi duygularla anacağını söyledi. Ünal, “Burada yaşamak ve bu bölgede hizmet etmekten dolayı çok mutluyum" dedi.

KAYMAKAM ONURLANDIRDI

Çarşamba Kaymakamı Mustafa Güney, tayini çıkan tüm jandarma personeline görev yaptıkları süre içerisinde ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görev yerlerinde başarı diledi. Kaymakam Güney, hizmet anısı olarak Jandarma Komutanı Ramazan Ünal’a başarı belgesi ve plaket, diğer jandarma mensuplarına da tek tek başarı dileyerek plaket takdim etti.

VEDA DEĞİL VEFA

Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar ile Samsun Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver’de Jandarma Komutanı Ünal’a Çarşamba tablosu hediye ettiler. Alver, hediyeyi sunarken, “Bu veda değil, siz değerli arkadaşlara vefa yemeğidir” diyerek, tüm jandarma mensuplarına yeni görev yerlerinde başarı diledi.

Veda programında yerel sanatçılar Ümit Kurşun ile Gülşen Şimşek de sahne alarak, geceye renk kattılar.SIRADAKİ HABER