Haberler Atakum'da 4'ü bir yerde

Atakum'da 4'ü bir yerde

5 farklı kategoride Türkiye Şampiyonası'na katılan Atakum Belediyespor, 4 kategoride kupaya uzandı. Türkiye Sezona damga vuran Atakum Belediyespor aynı zamanda Türkiye'nin en başarılı amatör kulübü oldu.

 Atakum'da 4'ü bir yerde

GURUR VERİCİ

Atakum Belediyespor, U-14, U-15, U-16, U-17 ve U-19 kategorilerinde Samsun'u temsil ettikleri 5 farklı kategorinin dördünde Türkiye finali oynadı. Bu sezon U-16 kategorisinde Türkiye ikincisi olma başarısı gösteren kulüp U15, U17 ve U19 kategorilerinde Türkiye üçüncüsü oldu. Türkiye'nin en başarılı amatör futbol kulübü ünvanını da elde eden Atakum Belediyespor sezonu kupayla kapattı. Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın,"Bu sezon 5 farklı kategoride Samsun'u temsil ettiğimiz Türkiye Şampiyonası'nda 4 kupa almak bizim için gurur verici"dedi.

ÜNVANI KORUYACAĞIZ

Aydın ayrıca, "4 kupanın yanında bu sezon Türkiye şampiyonasında elde ettiğimiz başarılar ile Türkiye'nin en iyi amatör kulübü olmakta göğsümüzü kabarttı. Bu sezon 3 üçüncülük 1 ikincilik kupası kaldırdık. Hedefimiz gelecek sezon bütün kategorilerde Türkiye Şampiyonu olmak. Elde ettiğimiz Türkiye’nin en başarılı amatör kulübü markasını gelecek sezonlarda da korumak istiyoruz. Bu başarı sadece Atakum Belediyespor'un değil aynı zamanda bütün Samsun'un başarısıdır. Başarıda emeği geçen hocalarımızı ve sporcularımızı tebrik ediyorum" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER