HaberlerAtakum'dan motosiklet gönüllülerine jest

Atakum'dan motosiklet gönüllülerine jest

Atakum Belediyesi ve Samsun Motosiklet Spor Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği 6. Motosiklet Festivali'nde Türkiye'nin her yerinden motosiklet gönüllüleri ağırlanacak ve belediye tarafından gönüllülere tahsis edilmiş alanda motosiklet gösterisi yapılacak

Atakum'dan motosiklet gönüllülerine jest

Atakum Belediyesi ve Samsun Motosiklet Spor Kulübü'nün ortaklaşa düzenlediği Motosiklet Festivali'nin 6'ıncısı yapılacak. 6 Temmuz'da başlayacak festivalde, Atakum Belediyesi tarafından festival için tahsis edilen eğitim pistinde Enduro motorsikletler de tanıtılacak. Atakum Alanlı Sosyal Tesisleri yanındaki festival alanında Türkiye'nin her yerinden bine yakın motosiklet gönüllüsü ağırlanacak.

BELEDİYEYE TEŞEKKÜR

Samsun Motosiklet Spor Kulübü Başkanı Cenap Şahap Tunç, "Türkiye'nin her yerinden motosiklet tutkunları festivalimize katılacak. Her sene yaklaşık olarak bine yakın kişi buraya geliyor. Amacımız; motosiklet gönüllülerine uygulama ile eğitim vermek. Ayrıca Samsun'daki kültürel değerlerin tanıtımını sağlamak istiyoruz. Bize bu imkanı veren Atakum Belediyesi'ne teşekkür ediyoruz. Motosiklet kullanıcıları sokakta risk alarak değil, burada güvenle eğitim alacak. Festivalimize tüm motosiklet gönüllülerini ve Samsun halkını davet ediyoruz. Bize bu imkanı veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya ve teknik olarak bize destekte bulunan Kocadağ Enduro Yarış Takımına teşekkür ediyoruz"dedi.

Şükrü Berk ASKARSIRADAKİ HABER