HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Tek hedef hizmet

AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Tek hedef hizmet

AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun'daki ofisinde iş ve siyaset dünyasından isimlerle bir araya geldi. Yılmaz, 'Gerçekleşen ziyaretler bizleri mutlu etti. Ellerimiz birleştikçe dava yolunda gücümüze güç katılır. Tek hedefimiz halkımıza, vatanımıza hizmet' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Yılmaz: Tek hedef hizmet

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaman başkanlığındaki muhtar ve vatandaş heyeti, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı Samsun’daki ofisinde ziyaret etti. Ziyarette, Salıpazarı’nda yürütülen çalışmalar konusunda istişarelerde bulunuldu. Eski AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ile Necmi Şener ve Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Ölmez de milletvekili Yılmaz’ı ziyaret etti.

GÖNÜLLER BİR

Herkesle gönüllerin bir olduğunu belirten Yılmaz, “Gerçekleşen ziyaretler bizleri mutlu etti. Ellerimiz birleştikçe dava yolunda gücümüze güç katılır. Tek hedefimiz halkımıza vatanımıza hizmet” dedi.

Milletvekili Yılmaz, yoğun programın ardından Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Dr. Nurullah Erem’e iadeyi ziyarette bulundu.

 SIRADAKİ HABER