HaberlerAK kadınlar formalarıyla kongrede

AK kadınlar formalarıyla kongrede

Samsun il ve 17 ilçe kadın kolları üyeleri, AK Parti Genel Merkez 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi'ne Samsunspor formaları giyerek gitti.

AK kadınlar formalarıyla kongrede

AK Parti Genel Merkez 5. Olağan Kadın Kolları Kongresi, Ankara Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı kongrede 81 il ve ilçelerdeki partililerin yanı sıra bir çok sivil toplum kuruluşundan temsilci de yer aldı.

BÜYÜK ALKIŞ ALDI

AK Parti  Samsun  İl ve 17 ilçe Kadın Kolları Teşkilatları da olağan kongre için Ankara'ya akın etti.  Samsunspor  formaları giyerek yola çıkan kadın kolları teşkilat üyeleri sabah saatlerinde Ankara'ya ulaştı. Üzerlerinde Samsunspor formalarıyla kongre salonundaki yerlerini alan il ve ilçe kadın kolları üyelerinin bu davranışı büyük alkış aldı. Ankara'daki büyük heyecana ortak olmak için yaklaşık 20 otobüs ile Samsun'dan hareket eden kadın kolları,  Samsunspor  formalarıyla kongreye renk kattı. AK Parti  Samsun  İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, "Bugün kongremizi gerçekleştiririyoruz. Samsun'dan kongreye yoğun bir katılım var. Kadın kollarımız, şehrimizin takımı Samsunspor'un formalarını giyerek Ankara'ya gitti. Bugün kongrenin yapıldığı salonda Samsunspor formalarıyla yer alıyoruz" dedi.SIRADAKİ HABER