HaberlerMinik Evrim'den haber yok

Minik Evrim'den haber yok

Tokat'ın Turhal İlçesi'nde 26 gün önce kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış, komando taburu 'Erdemler'in de destek verdiği arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

Minik Evrim'den haber yok

Tokat'ın Turhal İlçesi'nde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ı arama çalışmaları sürüyor.

Yenisu köyü yaylasında 26 gün önce, hayvanlara bakmak için evden çıkan ailesi tarafından çadırda kardeşiyle bırakıldıktan sonra kaybolan Evrim Atış'ı arama çalışmaları dün de sürdürüldü.

BULGUYA RASTLANMADI

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde teröristlere karşı mücadele eden komando taburu "Erdemler'in yanı sıra AFAD ve jandarma ekiplerince köyün yakınları ve Çadırlar bölgesinde yürütülen arama çalışmalarında küçük Evrim'e ait herhangi bir bulguya rastlanmadı.

Ekiplerin, küçük kızı arama çalışmaları ve ailenin 5 yakın akrabasının cep telefonlarının incelenmesi sürüyor.

ANNE VE BABA CEZAEVİNDE

Turhal ilçesi Yenisu köyü yaylasında, 3 yaşındaki Evrim Atış'ın 10 Temmuz'da kaybolmasının ardından arama çalışması başlatılmıştı. Baba Burhan Atış'ın, "kızının traktörden düşerek öldüğü, babasının mezarına gömdüğü" yönündeki ifadesi üzerine küçük kızın dedesi Sadık Atış'ın mezarı açılmış ancak bir ize rastlanamamıştı. Kızlarının kaybolmasıyla ilgili çelişkili ifadeleri nedeniyle anne Dilek ve baba Burhan Atış tutuklanmıştı.SIRADAKİ HABER