HaberlerSamsunspor haberFırsat transferi

Fırsat transferi - Samsunspor haber

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve futbol komitesi, transferi hemen hemen noktalarken, artık fırsat isimlere yöneldi. Başkan Uyanık ve ekibi, artık düşük maliyetli ve gelecekte kar getirebilecek isimler arıyor.

Fırsat transferi

17 DIŞ TRANSFER

Samsunspor yeni sezon öncesi tam 17 dış transfere imza attı. Ahmet Altın, Nuri Terliksiz, Şahin Şafakoğlu, Canberk Dilaver, İshak Doğan, Erkan Kartal, Bilal Günden, İlyas Kubilay Yavuz, İrfan Başaran, Metincan Cici, Okan Dernek, Ramazan Çevik, Samet Asatekin, Savaş Yılmaz, Can Muhammet Vural, Erhan Şentürk ve Bahattin Köse'yi renklerine bağlayan Samsunspor, iç  transferde de önemli isimleri kadrosunda tuttu.

İSKELET KURULDU

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve futbol komitesi, alınan oyunculara en az 2'şer yıllık imzalar attırarak bir anlamda önümüzdeki yılın iskelet kadrosunu da kurdu. Ayrıca 2. Lig'in en iyi isimleri arasında gösterilen oyuncularla Spor Toto 1. Ligi ve Süper Lig'den de takviyeler yapıldı. Samsunspor yönetimi transferi büyük ölçüde tamamlarken, artık düşük maliyetli ve gelecekte kar getirebilecek oyuncuların peşine düştü. Bu anlamda çalışmalar sürüyor.SIRADAKİ HABER