HaberlerAtakum şekilleniyor

Atakum şekilleniyor

Yeni sezonda Samsun Süper Amatör Lig'de mücadele edecek Atakum Belediyespor kadrosunu şekillendirmeye başladı. Atakum ekibi geçtiğimiz sezon Turuncu-Mavili formayı giyen 7 oyuncuyla yeniden anlaşma sağladı

Atakum şekilleniyor

7 OYUNCU KALDI

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de küme düşen Atakum Belediyespor'un Süper Amatör Lig'deki yol haritası belli oldu. Turuncu-Mavililer geçtiğimiz sezon BAL'da forma giyen Ferhat Macit, Burak Özcan, Atamert Yavuz, Metehan Genç, Recep Demir, Gökhan Şen ve Sinan Ayar ile devam etme kararı aldı. Atakum Belediyespor yeni sezonda Süper Amatör'de mücadele edecekleri kadro için Samsunlu 2-3 sporcu takviyesi daha yapmayı planlıyor. Turuncu-Mavililer Geçtiğimiz sezon Türkiye üçüncüsü olan U-19 takımından bir kaç ismi de kadroya dahil edecek. Atakum Belediyespor'un Ünye'den önemli bir ismi görüştüğü transferin netlik kazanması halinde imzaları atacağı öğrenildi.

 

GENÇ AĞIRLIKLI

Genç ağırlıklı bir kadro kuracaklarını belirten Teknik Sorumlu Zekeriya Köklükaya, "Bu sezon ilk hedefimiz altyapıdaki oyuncularımız Samsunspor'a hazır hale getirmek. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig'de takımızda forma giyen 7 oyuncuyla yeniden anlaşma sağladık. Bunun yanında dışarıda oynayan Samsunlu 2-3 isimle görüşüyoruz. Büyük oranda bunlarla da anlaşma sağladık. Geçtiğimiz sezon Türkiye üçüncü olan U-19 takımımızdan da birkaç oyuncuyu dahil edeceğiz. Genç ağırlık yeni bir takım kuracağız. Bunların hepsini harmanlayıp Atakum Belediyespor'u ait olduğu yere taşıyacağız. Önümüzdeki hafta kadromuz büyük oranda şekillenmiş olacak. 12 Ağustos'ta da topbaşı yapacağız" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER