HaberlerSamsun haberSamsun'da ırmak kenarında oturan kadını arkadaşı vurmuş

Samsun'da ırmak kenarında oturan kadını arkadaşı vurmuş - Samsun haber

Samsun'un Canik ilçesinde dere kenarında otururken av tüfeğiyle yaralanan kadını arkadaşının vurduğu ortaya çıktı.

Samsun'da ırmak kenarında oturan kadını arkadaşı vurmuş

Samsun'un Canik İlçesi 200 Evler Mahallesi'nde, ırmak kenarında arkadaşlarıyla oturduğu sırada, av tüfeği ile vurulan Semanur A'nın (20) gözaltına alınan arkadaşları Erdal D. (22), Ramazan Ç. (19) ve Mehmet Ö'nün (22) İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosunda işlemleri tamamlandı.

Samsun'da garip saldırı

Erdal D. ve Ramazan Ç. savcılık talimatıyla emniyetten, adliyeye sevk edilen Mehmet Ö. ise savcılıktaki ifadesinin ardından salıverildi.

Semanur A.'yı av tüfeğiyle vurduğunu itiraf eden Mehmet Ö'nün, ifadesinde, "Arkadaşlarımla dere kenarında sohbet ederken el yapımı kırma tüfekten bozma tüfek bir anda patlayarak Semanur yaralandı. Daha sonra tüfeği bir çocukla gazeteye sararak gönderdim" dediği öğrenildi.

Arkadaşları Erdal D, Ramazan Ç. ve Mehmet Ö. ile 4 Ağustos'ta, dere kenarında oturan Semanur A, bu sırada kim tarafından ateşlendiği belirlenemeyen bir av tüfeği ile vurulmuş, yüzüne ve göğsüne isabet eden saçmalarla yaralanan Semanur A., arkadaşlarınca kaldırıldığı Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmış, hastaneye gelen İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekipleri, çelişkili ifadeler veren kadının arkadaşları Erdal D, Ramazan Ç. ve Mehmet Ö'yü gözaltına almıştı.SIRADAKİ HABER