HaberlerDelikanlılığa adım atacaklar

Delikanlılığa adım atacaklar

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, bu yıl 15.'si düzenlenecek olan Sünnet Şöleni'nde 50 çocuğun delikanlılığa adım atacağını belirterek, 'Tüm halkımızla o güzel günde bir arada olmak en büyük temennimiz' dedi.

Delikanlılığa adım atacaklar

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, geleneksel hale getirdikleri toplu sünnet şöleninin 15.'sini bu yıl 10 Ağustos Cuma günü yapacaklarını söyledi. Konuyla ilgili tüm hazırlıkları tamamlayan Bafra Belediyesi, Sünnet Şöleni'ni Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesisleri'nde, cerrahi operasyonları daha önceden bitirilen 50 çocuk ve aileleri ile bir araya gelerek güzel bir gün geçirmeyi planlıyor. Saat 17.00’de başlayacak Sünnet Şöleni'nde Kur’an-ı Kerim Tilaveti, Mevlit ve ikramların yanında Başkan Kılıç sünnet olan çocuklara hediyeler takdim edecek.

HAZIRLIKLAR TAMAM

Sünnet olan çocuklar, aileleri ve konuklarla güzel anlar yaşatacaklarını söyleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç: “15.'sini gerçekleştireceğimiz sünnet şölenimizde bir araya gelerek çocuklarımızın delikanlılığa ilk adımlarına şahitlik edeceğiz. Belediye olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm halkımızla o güzel günde bir arada olmak en büyük temennimiz" dedi.SIRADAKİ HABER