HaberlerSamsun haberAK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Kaybedecek vakit yok

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Kaybedecek vakit yok - Samsun haber

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'nin vakit kaybedecek bir dakikasının dahi olmadığını belirterek, 'Yeni bir sayfa açıldı. Ülkemizde artık projeler ve hizmetler konuşulacak' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Kaybedecek vakit yok

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’ı Samsun’daki ofisinde Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Şahin ve beraberindeki muhtarlar ziyaret etti. Muhtarların kendilerinin, halkın gözü kulağı olduğunu belirten Yılmaz, yıllardır güzel çalışmalara birlikte imza attıklarını söyledi.

Milletvekili Yılmaz’ı Samsun’daki ofisinde ayrıca Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Gurup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Serbest Bölge Müdür Vekili Ferhat Dalgın ve SASBAŞ Genel Müdürü Ercüment Karaca da ziyaret etti.

AHENKLİ ÇALIŞMA

Muhtarların değerini bilen bir iktidarın, siyasi oluşumun olduğunu vurgulayan Yılmaz, “Her zaman muhtarlarımız bizimle ve güzel bir ahenk içerisinde çalışıyoruz. Onlar hepimizin sesi. Kentimizin sorunlarının çözümü noktasında bu zamana kadar iyi diyaloglar içerisinde el ele çalıştık, bundan sonra da çalışacağız” diye konuştu.

GELECEĞE ODAKLANDIK

Türkiye’de artık gerileme, tökezleme, öteleme gibi konuların gündemden kalktığının altını çizen Yılmaz, şunları söyledi: “Şu an geleceğe odaklandık. Halkımızın refah düzenin artması, ekonomik kalkınmanın sağlanması, iş aş sorunlarının çözülmesi, güvenlikte, sağlıkta, hukukta, demokraside her alanda lider ülke olmak için büyük uğraşlar veriliyor. Türkiye’de yeni bir sayfa açıldı. Ülkemizde artık projeler ve hizmetler konuşulacak. Bizim boş tartışmalara vakit ayıracak zamanımız yok. Halkımız bize güvendi inandı. Bunun gerekleri neyse harfiyen yapılacak" dedi.

ŞAHA KALKACAK

Söylemden çok icraata odaklanıldığının altını çizen Yılmaz, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 100 Günlük İcraat Planı’nı açıklaması ne kadar hizmete, projelere odaklanıldığının bir göstergesidir. Kısa, orta ve uzun vadede planları, projeleri hazır olan bir iktidar görevinin başında. 100 günlük çalışma programına bakıldığında ne kadar kapsamlı çalışmaların ortaya konulacağı görülüyor. Ayrıca, bu çalışma programı içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde başlattığımız ve UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’ne alınan Kızılırmak Deltası’nın daimi listeye alınmasının yer alması bizleri de ayrıca mutlu etti. Büyük bir aşkla hazırlanan ve uygulamaya sokulan 100 günlük ve geleceğe yönelik projeler ülkemizi şaha kaldıracak" ifadelerini kullandı.

 SIRADAKİ HABER