HaberlerCanik'ten büyük başarı

Canik'ten büyük başarı

29. Uluslararası Streetball Basketbol Turnuvası'nda fırtına gibi esen Canik Belediyespor, kupa, madalya ve hediyelere ambargo koydu

Canik'ten büyük başarı

4300 TL HEDİYE ÇEKİ

Rize'de yapılan 29. Uluslararası Streetball Basketbol Turnuvası'nda Samsun temsilcisi Canik Belediyespor kupa ve madalyalara ambargo koydu. Turnuvaya 3 takım ile katılan Mavi-Beyazlılar şampiyonluk, kupasını kaldırırken aynı zamanda ikinci ve dördüncü olma başarısına da imza attı. Üç takımla birden dereceye giren Canik Belediyespor turnuvada 4 bin 300 TL de hediye çeki kazandı. Uluslararası turnuvada dereceye giren takımlara kupa, madalya ve hediye çeklerini Rize Belediye Başkan Yardımcısı Saffet Kopuz, Gürcistan Başkonsolos Yardımcısı Giorgi Kuşitaşivili ve spor kulübü başkanları takdim etti.

 

PROTOKOLE CANİK'TEN HEDİYE

Canik Belediyespor Antrenörü Mehmet Küntüşlü, "3 takımla birden 110 takımın katıldığı turnuvada şampiyonluk, ikincilik ve dördüncülük dereceleri elde etmek büyük başarı. Misafir olarak katıldığımız turnuvada bizlere her konuda yardımcı olan Halil Altuntaş hocama ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Misafirperverliklerinden dolayı protokol üyelerine bizde Canik Belediye Başkanımız Osman Genç'in gönderdiği çeşitli hediyeleri taktim ettik. Bu günde ayağımızın tozu ile Ardeşen'de yapılacak turnuvada ilimizi temsil edeceğiz. Bütün sporcularımızı tebrik ediyorum" dedi.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER