Seviye Eğitim Kurumları'ndan motivasyon kahvaltısı

Seviye Eğitim Kurumları'ndan motivasyon kahvaltısı

Samsun'da ses getirecek başarılar elde etmeyi hedefleyen Seviye Eğitim Kurumları'nın öğretmenleri ve personeli yeni eğitim-öğretim yılı öncesi kahvaltıda bir araya geldi

İlkadım İlçesi Kale Mahallesi'nde bulunan merkezinde eğitim faaliyetlerine başlayan Seviye Eğitim Kurumları, kısa süre sonra başlayacak olan eğitim-öğretim yılı öncesi motivasyon kahvaltısı düzenledi. Düzenledikleri organizasyon hakkında konuşan Seviye Eğitim Kurumları Kurucular Temsilcisi ve Müdürü Hürriyet Demirel, "Seviye Eğitim Kurumları, Samsun'da ses getiren çalışmalarıyla gündeme gelen kurucuları, profesyonel kadrosu ve iddialı öğrenci ekibiyle bu yıl Samsun'da dikkat çeken başarılara imza atacaktır" dedi.

MOTİVASYON KAHVALTISI

Öğrencileri, öğretmenleri ve velileri uzun ve zorlu bir eğitim maratonu beklediğini söyleyen Demirel, "Eğitim dönemi başlamadan önce, misafirlerimiz ve öğretmen arkadaşlarımızla birlikte Samsun Yelken Kulübü'nde bir araya gelerek bir kahvaltı organize ettik. Bu kahvaltıyı, zorlu eğitim yılı öncesi motivasyonumuzu güçlendirmek amacıyla düzenlemiş bulunuyoruz. Seviye Eğitim Kurumları olarak bu yıl başarılı bir yıl geçireceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

Yasir BABA