HaberlerSamsunlular, Mislina ile forma girecek

Samsunlular, Mislina ile forma girecek

Mislina Diyet Yemekleri ile Samsun ve Karadeniz'de bir ilki gerçekleştiren Saliha Özköroğlu, diyetisyenler eşliğinde hazırladığı, birbirinden nefis diyet yemekleri ile Samsunluları forma sokacak

Samsunlular, Mislina ile forma girecek

Farklı konsepti ile Samsun ve Karadeniz’de bir ilki gerçekleştiren Mislina Diyet Yemekleri, zengin menüsü ve birbirinden nefis tatları ile diyet anlayışını değiştiriyor. Atakum İlçesi Yeni Mahalle 3076 Sokak No 18\A adresinde uzman diyetisyenler eşliğinde belirlenen porsiyonlarla, kişiye özel hizmet veren Mislina Diyet Yemekleri, müşterilerinin ağız tadını bozmadan, sağlıklı bir şekilde kilo vermelerini sağlıyor.

LEZZET VE SAĞLIK BULUŞUYOR

Mislina Diyet Yemekleri hakkında bilgi veren işletme sahibi Saliha Özköroğlu, lezzetli diyet yemeklerini Samsunlularla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Samsunluların böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğunu belirten Özköroğlu, “Doğu mutfağı ve Batı mutfağını harmanlayarak oluşturduğumuz konseptimizde, diyet yemeklerine farklılık ve muhteşem tatlar katıyoruz. Uzman diyetisyenler eşliğinde, kişinin kilosuna ve boyuna göre hazırladığımız menülerimiz, öncelikle göz doyuruyor. Lezzeti ve sağlığı buluşturduğumuz tatlar, enerji düşürmeden kişinin sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlıyor” dedi.

DÖNÜŞLER ÇOK GÜZEL

Kapıya servis yaptıklarını söyleyen Özköroğlu, “Sabah, öğlen, çift öğün, beş öğün, tam beslenme gibi hizmetlerimiz var. Kapıya servis yapıyoruz. Müşterinin su ihtiyacına kadar her şeyi biz servis ediyoruz. Samsunluların, böyle bir hizmete ihtiyacı varmış. Çok güzel dönüşler alıyoruz. Verdiğim hizmet karşısında insanların mutlu olması bizim için çok önemli. Hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.

HEDEF TÜRKİYE PAZARI

Samsun dışında ilçelere de servis yaptıklarını kaydeden Özköroğlu, “Samsun’da ilçelerde de hizmet vermeye başladık. Fabrikalaşarak, Türkiye pazarına girmek istiyoruz. Tuz ve şeker kullanmadan lezzetli yemekler yapılabildiğini gösterdik. Lezzetli tatlarla sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyen herkesi bekliyoruz. Instagram adresinden ya da 0530 119 29 27 - 0555 601 89 86 telefon numaralarından bize ulaşabilirler” şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER