Atakum'dan muhteşem kapanış

Atakum'dan muhteşem kapanış

Yaz Spor Okulları çalışmalarıyla Atakumlu miniklere keyifli bir tatil dönemi yaşatan Atakum Belediyespor'da yaz spor okulları çalışmaları muhteşem kapanış töreniyle sona erdi. Başkan İshak Taşçı'nın da katıldığı törene sporcular ve ailelerde büyük ilgi gösterdi

KIŞ SEZONUNA BEKLİYORUZ

Elde ettiği Türkiye'nin en başarılı kulübü ünvanı ile büyük ses getiren Atakum Belediyespor, yaz spor okulları çalışmalarını gerçekleştirdiği muhteşem törenle kapattı. Samsun Çakırlar Korosu'nda yapılan görkemli törenle bünyesinde bulunan sporculara ve ailelerine kahvaltı veren Atakum Belediyespor, kış sezonu ile hizmet vermeye devam edecek. 1100 sporcunun 3 ay boyunca Atakum Belediyespor bünyesinde eğitim aldığını belirten Atakum Belediyespor Başkanı Mehmet Aydın, "Öncelikle velilerimize bizlere destek oldukları için teşekkür ediyoruz. Atakum Belediyespor bünyesinde her çocuğumuza deneyimli antrenörlerimiz eşliğinde kaliteli eğitim verdik. Bizlere destek olan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya teşekkür ediyoruz. Kış sezonunda yine birarada olacağız"dedi.

 

ATAKUM TÜRKİYE'NİN YILDIZI

Atakum Belediyesi olarak sporun her alanında hizmet verdiklerini belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Kulüp bünyemizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile çocuklarımıza yaz ayları boyunca en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Geleceğimiz teminatı olan çocuklarımıza elimizden gelen tüm hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Geçen 4.5 yıllık hizmet süremizde Atakum'a 14 adet halı saha yaparak güzel bir şehir haline getirdik. 20 yıllık Atakum Belediyesi geçmişine baktığımızda sadece 1 halı saha hizmet veriyordu. Kulübümüz 2300 civarında sporcuya hizmet veren Karadeniz'in yıldızı olan bir takım. Bunu Türkiye genelinde elde ettiğimiz en başarılı kulüp ünvanı ile de süslüyoruz. İnşallah önümüzdeki sezonda da bu başarıların devamını getireceğiz"dedi.

Salim YILDIZ