HaberlerAntalya haberTütüncü sosyal medyadan yapılan çay davetlerini geri çevirmiyor

Tütüncü sosyal medyadan yapılan çay davetlerini geri çevirmiyor - Antalya haber

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisini sosyal medya hesaplarından çaya davet eden hemşehrilerinin evine konuk oluyor.

Tütüncü sosyal medyadan yapılan çay davetlerini geri çevirmiyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin sosyal medya hesaplarından yaptığı çay davetlerine de katılıyor. Her salı ve perşembe günleri öğleden sonraları makamında vatandaşlarla görüşen Başkan Tütüncü, belediye dışında gerçekleştirdiği esnaf, oda, semt pazarları ve mahalle gezileri ile de hemşehrilerinin istek ve diklerine kulak veriyor. Başkan Tütüncü, kendisinin ve belediyesinin sosyal medya hesaplarından çaya davet eden hemşehrilerinin evlerine de konuk oluyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaret turlarına Ulus Mahallesi'nde ikamet eden Merve Şahin'in evinden başladı. Davette bulunan Merve Şahin, eşi Arkın, kayınpederi Adnan Menderes ve kayınvalide Semra Şahin ile çay içip sohbet eden Tütüncü, hal hatır sordu, talepleri dinledi. Evine gittiği Şahin çiftinin, Aralık ayında nikahını kıydığını ziyareti gerçekleştirince öğrenen Başkan Tütüncü, tekrar onlarla olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
'Hemşehri hukukumuz güçleniyor'
Tanışıklık hukukunu güçlendirirken yeni gönüller de kazanmaya çalıştığını belirten Tütüncü, şöyle konuştu; 'Hemşeri hukukunun güçlenmesi için çabalıyoruz. İyi günlerinde kötü günlerinde hep onlarla beraber oluyoruz. Bir hayli davet var. Birkaç hafta daha birer ikişer evleri ziyaret edeceğiz. Her şey geliyor geçiyor, önemli olan güzel hatıra bırakabilmek. Bütün temaslarımızda hemşerilerimizde kurduğumuz diyalogda hep buna dikkat ediyoruz.'
'Evimize geleceğini beklemiyorduk'
Daveti yapan ev sahibi Merve Şahin, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün davete icap edebileceğini çok fazla ihtimal vermediğini belirterek, geleceğini duyunca çok şaşırdığını ifade etti.
Geçirdiği bu akşamın kendisi için çok heyecanlı olduğunu ifade eden kayınvalide Semra Şahin ise, akşama ne yapacağını şaşırdığını belirterek, 'Görüşmemizle Başkan Tütüncü fikirlerimizi değiştirdi. Ailesiyle ona mutlu bir hayat dilerim' diye konuştu.SIRADAKİ HABER