Körfez Belediyesi'nden eğitime destek

Körfez Belediyesi'nden eğitime destek - Kocaeli haber

Körfez genelindeki okulların 2018-2019 eğitim-öğretim yılına hazırlaması amacıyla Körfez Belediyesi tarafından okullarda başlatılan boya, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.


Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce okulların iç ve dış alanları büyük bir titizlikle onarılıyor. Okullarda boya-badana, tadilat işleri, bahçe düzenlemesinin yanı sıra oyun grubu, oturma grubu gibi daha birçok alanda çeşitli çalışmalar yapılacak.
Körfez'de okulların 2018-2019 yeni eğitim-öğretim yılına hazır hale getirilmesi için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran; 'Yetkili personelimiz, okullarımızın eksiklerini süratle giderip, istek ve talepler doğrultusunda çalışmalarını yürütüyorlar. Evlatlarımızın daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için, tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Geleceğimize ışık tutan çocuklarımızın, öğretmenlerimizin yeni eğitim-öğretim yılına bakımı yapılmış, temiz okullarda başlamalarını sağlamak amacıyla çalışmalarımız devam ediyor' dedi.